UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.
@ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.