UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ooo - wejscie do metropoli oznacza ze Elblag bedzie dojony przez Gdansk i Olsztyn. Dwuch panow to zawsze lepiej niz jeden.


Anuluj