Wybrany wątek opinii
Z pełnym szacunkiem ale ten dystans 103km to raczej dla nie do końca zdrowych na psychice ludzi. Na prawdę nie chce krytykować, ale w dzisiejszych czasach króluje mierzenie się na długości siurków. Każdy chce lepiej, dalej, mocniej, bardziej, a ja już się nie da, to dziwniej (patrz biegaczy, którzy na imprezach masowych przebierają się w dziwne stroje). Sport jest zdrowy, ale już nie taki sport.
Do moderacji
Odpowiedz
5
16
@bjegacze_majo_nierówno - Zgadzam się - to bieg do ORTOPEDY w Olsztynie. Ci biegacze w wieku 50 lat będą stali w kolejce po endoprotezy
Do moderacji
Odpowiedz
3
9
@bjegacze_majo_nierówno - Krytykować, ale też i działać można zawsze NAPRAWDĘ. Na prawdę (w bierniku kogo, co) możemy postawić, a nie na kłamstwo.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@bjegacze_majo_nierówno - To jest tak samo imponujące, jak biegi Karasia. Zaraz ci pseudobiegacze powiedzą, że z piwkiem w ręku siedzisz, w domu. Pewnie sami tak robią. Takie dystanse są dobre dla tych, którzy się szprycują. Zero kontroli, ale tak to jest. Prawda w oczy ich boli.
Do moderacji
Odpowiedz
3
8