UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@bjegacze_majo_nierówno - Krytykować, ale też i działać można zawsze NAPRAWDĘ. Na prawdę (w bierniku kogo, co) możemy postawić, a nie na kłamstwo.
Felber
@bjegacze_majo_nierówno - Krytykować, ale też i działać można zawsze NAPRAWDĘ. Na prawdę (w bierniku kogo, co) możemy postawić, a nie na kłamstwo.
Felber