UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bjegacze_majo_nierówno - Krytykować, ale też i działać można zawsze NAPRAWDĘ. Na prawdę (w bierniku kogo, co) możemy postawić, a nie na kłamstwo.

Felber

Anuluj