UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bjegacze_majo_nierówno - To jest tak samo imponujące, jak biegi Karasia. Zaraz ci pseudobiegacze powiedzą, że z piwkiem w ręku siedzisz, w domu. Pewnie sami tak robią. Takie dystanse są dobre dla tych, którzy się szprycują. Zero kontroli, ale tak to jest. Prawda w oczy ich boli.