UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@bjegacze_majo_nierówno - Zgadzam się - to bieg do ORTOPEDY w Olsztynie. Ci biegacze w wieku 50 lat będą stali w kolejce po endoprotezy


Anuluj