UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto powiedział że blok obok poczty pasuje do starówki ? Tam to już cyrk przebierańców. Ul. Warszawska już zawodzi płynnością a jak rozbudują to będzie oaza :-)
A kto powiedział że blok obok poczty pasuje do starówki ? Tam to już cyrk przebierańców. Ul. Warszawska już zawodzi płynnością a jak rozbudują to będzie oaza :-)