UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto powiedział że blok obok poczty pasuje do starówki ? Tam to już cyrk przebierańców. Ul. Warszawska już zawodzi płynnością a jak rozbudują to będzie oaza :⁠-⁠)


Anuluj