UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie marudź jest wiek dwudziesty pierwszy i nikt nie będzie budował od podstaw kamienic na wzór tych niemieckich. Nowoczesna zabudowa ma nawiązywać minimalnie tylko do zabudowy starówkowej a nowe osiedle na wizualizacji bardzo ładnie wygląda i wpisuje się w charakter zabudowy starego miasta. Nie ma i nie będzie odwzorowania jeden do jednego czym jest przykład bloku klocka w ogóle nie nawiązującego do starówki obok Poczty Polskiej pasujący jak świni siodło.