Wybrany wątek opinii
Spokojnie, Modrzewina też miala byc produkcyjna, a zaraz bloki będę tam budować, a ten POrcik będzie dalej parkingiem dla tirów zobaczycie
Do moderacji
Odpowiedz
13
11
POrcik to PISik by se wybudował, no i zatrudnił na nasz koszt swoich cwaniaczków co rowy czyszczą i tyle by było. Oni żyli by w przepychu za pracę i na koszt Elblążan, ale się nie udało, Panowie cwaniaczki, co lubicie jak się na Was pracuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
9