Wybrany wątek opinii

Spokojnie, Modrzewina też miala byc produkcyjna, a zaraz bloki będę tam budować, a ten POrcik będzie dalej parkingiem dla tirów zobaczycie
(2026.04.01)
POrcik to PISik by se wybudował, no i zatrudnił na nasz koszt swoich cwaniaczków co rowy czyszczą i tyle by było. Oni żyli by w przepychu za pracę i na koszt Elblążan, ale się nie udało, Panowie cwaniaczki, co lubicie jak się na Was pracuje.
(2026.04.01)
Powrót do komentarzy