UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POrcik to PISik by se wybudował, no i zatrudnił na nasz koszt swoich cwaniaczków co rowy czyszczą i tyle by było. Oni żyli by w przepychu za pracę i na koszt Elblążan, ale się nie udało, Panowie cwaniaczki, co lubicie jak się na Was pracuje.