UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spokojnie, Modrzewina też miala byc produkcyjna, a zaraz bloki będę tam budować, a ten POrcik będzie dalej parkingiem dla tirów zobaczycie
Spokojnie, Modrzewina też miala byc produkcyjna, a zaraz bloki będę tam budować, a ten POrcik będzie dalej parkingiem dla tirów zobaczycie