UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spokojnie, Modrzewina też miala byc produkcyjna, a zaraz bloki będę tam budować, a ten POrcik będzie dalej parkingiem dla tirów zobaczycie


Anuluj