UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POrcik to PISik by se wybudował, no i zatrudnił na nasz koszt swoich cwaniaczków co rowy czyszczą i tyle by było. Oni żyli by w przepychu za pracę i na koszt Elblążan, ale się nie udało, Panowie cwaniaczki, co lubicie jak się na Was pracuje.