Wybrany wątek opinii
Za wschodnia powinni wsadzić wróbla i ekipę jego za zmarnowanie milionów z naszych podatków, ulica do nikąd nie ukończona a teraźniejszy dołożył cegiełkę w grubych tysiącach za konsultacje, dokumentację, temat rozwiał się szybko, milionów nie ma, mogły być przeznaczone na realne zadania. Mydła oczy niesamowicie...
Do moderacji
Odpowiedz
21
7
@Elblazaninq - Jak do nikąd? Do nadleśnictwa przecie.....
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
Jeździsz ta ulica do leśniczówki za miliony, ludzie korzystają?? Widzisz jakiś sens w niej? Nie można by było miliony wykorzystać na przykład w kolejny mosta na rzece?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3