Wybrany wątek opinii

Za wschodnia powinni wsadzić wróbla i ekipę jego za zmarnowanie milionów z naszych podatków, ulica do nikąd nie ukończona a teraźniejszy dołożył cegiełkę w grubych tysiącach za konsultacje, dokumentację, temat rozwiał się szybko, milionów nie ma, mogły być przeznaczone na realne zadania. Mydła oczy niesamowicie...
Elblazaninq (2026.03.17)
@Elblazaninq - Jak do nikąd? Do nadleśnictwa przecie.....
(2026.03.17)
Jeździsz ta ulica do leśniczówki za miliony, ludzie korzystają?? Widzisz jakiś sens w niej? Nie można by było miliony wykorzystać na przykład w kolejny mosta na rzece?
Elblazanunq (2026.03.17)
Powrót do komentarzy