UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeździsz ta ulica do leśniczówki za miliony, ludzie korzystają?? Widzisz jakiś sens w niej? Nie można by było miliony wykorzystać na przykład w kolejny mosta na rzece?

Elblazanunq

Anuluj