UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeździsz ta ulica do leśniczówki za miliony, ludzie korzystają?? Widzisz jakiś sens w niej? Nie można by było miliony wykorzystać na przykład w kolejny mosta na rzece?
Elblazanunq
Jeździsz ta ulica do leśniczówki za miliony, ludzie korzystają?? Widzisz jakiś sens w niej? Nie można by było miliony wykorzystać na przykład w kolejny mosta na rzece?
Elblazanunq