UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za wschodnia powinni wsadzić wróbla i ekipę jego za zmarnowanie milionów z naszych podatków, ulica do nikąd nie ukończona a teraźniejszy dołożył cegiełkę w grubych tysiącach za konsultacje, dokumentację, temat rozwiał się szybko, milionów nie ma, mogły być przeznaczone na realne zadania. Mydła oczy niesamowicie...
Elblazaninq