UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za wschodnia powinni wsadzić wróbla i ekipę jego za zmarnowanie milionów z naszych podatków, ulica do nikąd nie ukończona a teraźniejszy dołożył cegiełkę w grubych tysiącach za konsultacje, dokumentację, temat rozwiał się szybko, milionów nie ma, mogły być przeznaczone na realne zadania. Mydła oczy niesamowicie...
Elblazaninq