Wybrany wątek opinii

A nissan wraz z wladzami miasta cichosza. Jego działania i jego poprzednika w sprawie ściągnięcia inwenstorów i nowych miejsc pracy do miasta od teraz do 10 lat wstecz ??? OKRĄGŁE ZERO.
wyborca778 (2026.03.10)
@wyborca778 - Jak już jesteś na portelu, to u góry masz taką ikonkę "Ogłoszenia". Tam wejdź w kategorie i wybierz "Praca", a dalej "Zatrudnię" i wróć tu jeszcze raz z tekstem o braku miejsc pracy.
KapitanSzyderca (2026.03.10)
@KapitanSzyderca - Kapitanie... owszem jest sporo ogłoszeń ale nie wszystkich chcą przeszkolić i nie wszyscy spasuja pod oczekiwania pracodawców, niestety ale nie kazdy moze siedzieć za biurkiem i nie kazdy moze kopać rowy, trzeba mieć predeyspozycje mentalne i fizyczne nie mówią o papierku dla systemu... ogłoszeń owszem sporo ale nie dopasujesz dla wszystkich pomimo chęci
(2026.03.10)
@wyborca778 - Inwestorzy? Wszędzie coś się otwiera, ludzi rotacja jak się chce. Fabryki na 1000 osób to nie ten czas to wiek XIX i zero procesów automatyzacji. Ogarnij, że najpierw trzeba chcieć pracować. Na każdym kroku. Zatrudnię. Dam pracę. Ja nie znam osoby w swoim otoczeniu bezrobotnej. Pracodawcy wybierają i podbierają ludzi pracowitych między sobą oferując lepsze warunki zatrudnienia. Albo dany pracownik kładzie kawę na ławę. Podwyżka albo dziękuję szefie i kładzie wypowiedzenie.
Marcin40 (2026.03.10)
Mentalność chłopa panszczyznianego. to człowiek ma się dopasować do rynku pracy, nie odwrotnie. naucz się relaksacji pończoch i szukaj pracy w tym zawodzie. powodzenia. odsylam do serialu z ferdkiem kiepskim. nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem.
(2026.03.11)
Relaksacja pończoch? A co to takiego?
BeBa (2026.03.11)
Powrót do komentarzy