UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wyborca778 - Jak już jesteś na portelu, to u góry masz taką ikonkę "Ogłoszenia". Tam wejdź w kategorie i wybierz "Praca", a dalej "Zatrudnię" i wróć tu jeszcze raz z tekstem o braku miejsc pracy.

KapitanSzyderca

Anuluj