UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wyborca778 - Inwestorzy? Wszędzie coś się otwiera, ludzi rotacja jak się chce. Fabryki na 1000 osób to nie ten czas to wiek XIX i zero procesów automatyzacji. Ogarnij, że najpierw trzeba chcieć pracować. Na każdym kroku. Zatrudnię. Dam pracę. Ja nie znam osoby w swoim otoczeniu bezrobotnej. Pracodawcy wybierają i podbierają ludzi pracowitych między sobą oferując lepsze warunki zatrudnienia. Albo dany pracownik kładzie kawę na ławę. Podwyżka albo dziękuję szefie i kładzie wypowiedzenie.
Marcin40