UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@El. - Aby to zrobić potrzeba zamknąć śluzę na Kościuszki aby napełnić jeziorko znajdujące się obok hotelu Młyn bo tam jest główny przepust do basenu (a raczej tego co z niego zostało). Problem w tym że śluza na Kościuszki jest tylko z nazwy bo została zdemontowana. Z drugiej strony woda z rzeki wpadał do basenu w miejscu gdzie teraz jest nowy Park Wodny. Jednak zgadzam się że powinni coś na nowo zrobić aby nad stan rzeki wpadał do nieużywanego basenu.