UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@El. - Ponawiam pytanie. Czy to prawda, że budowa tej betonowej sadzawki o nazwie park wodny dolinka, zamknęła definitywnie możliwość spuszczania wody z bażantarni do niezagospodarowanej części basenu odkrytego? Tak, czy nie? Czy proszę o zbyt wiele? Czy jest to tajne/poufne?


Anuluj