UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@El. - Ponawiam pytanie. Czy to prawda, że budowa tej betonowej sadzawki o nazwie park wodny dolinka, zamknęła definitywnie możliwość spuszczania wody z bażantarni do niezagospodarowanej części basenu odkrytego? Tak, czy nie? Czy proszę o zbyt wiele? Czy jest to tajne/poufne?