Wybrany wątek opinii

Przez 8 lat do lotniska Olsztyn-Szymany marszałek województwa dołożył 166 milionów złotych!!! Pomyślcie ile dróg mozna za to wyremontować! Ale Olsztyn ma lotnisko…. Hmmm a kto tak bardzo chciał tego lotniska? Chyba pan Protas?
(2026.02.24)
Piszą do marszałka, Pan dej.
(2026.02.24)
A weź się Pan licytuj z Suskim Markiem. Olsztyn to mały pikuś przy Radomiu. Najpierw budują taki port lotniczy w Radomiu, klęska na dzień dobry polityczne widzi misie lokalnych watażków z PiS a biznesowo to gniot, doprowadzają to do bankructwa, pompują 800mln złotych na ratowanie, żeby kolejne 800mln odnotować strat. A to już idzie w miliardy. Sprawiedliwie rzecz ujmując lotnisko Gdynia (dawno zamiecione), Olsztyn (walczy o byt), Radom (jedna wielka katastrofa) w jednym stoją rzędzie. Skarbonek za publiczną kasę. Lublin też w plecy 50mln. Rzeszów ciągnie zysk wynikami z cargo i wojną. Tylko to ich trzyma przy życiu.
(2026.02.25)
Jedni warci drugich... A ludzie narzekają i po 4-8 latach znów ich wybierają bo zapominają jak było... Dramat jakiś. przypomniało mi się referendum o odwołanie Prezydenta miasta Elbląga Pana Nowaczyka i Radnych miasta. Ludzie ich odwołali a w kolejnych wyborach o ile pamiętam prawie 50% nowo wybranej rady to osoby z odwołanej rady....
elblagpieknemiasto (2026.02.25)
Powrót do komentarzy