UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedni warci drugich... A ludzie narzekają i po 4-8 latach znów ich wybierają bo zapominają jak było... Dramat jakiś. przypomniało mi się referendum o odwołanie Prezydenta miasta Elbląga Pana Nowaczyka i Radnych miasta. Ludzie ich odwołali a w kolejnych wyborach o ile pamiętam prawie 50% nowo wybranej rady to osoby z odwołanej rady....

elblagpieknemiasto

Anuluj