UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedni warci drugich... A ludzie narzekają i po 4-8 latach znów ich wybierają bo zapominają jak było... Dramat jakiś. przypomniało mi się referendum o odwołanie Prezydenta miasta Elbląga Pana Nowaczyka i Radnych miasta. Ludzie ich odwołali a w kolejnych wyborach o ile pamiętam prawie 50% nowo wybranej rady to osoby z odwołanej rady....
elblagpieknemiasto