UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jedni warci drugich... A ludzie narzekają i po 4-8 latach znów ich wybierają bo zapominają jak było... Dramat jakiś. przypomniało mi się referendum o odwołanie Prezydenta miasta Elbląga Pana Nowaczyka i Radnych miasta. Ludzie ich odwołali a w kolejnych wyborach o ile pamiętam prawie 50% nowo wybranej rady to osoby z odwołanej rady....
elblagpieknemiasto