UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A weź się Pan licytuj z Suskim Markiem. Olsztyn to mały pikuś przy Radomiu. Najpierw budują taki port lotniczy w Radomiu, klęska na dzień dobry polityczne widzi misie lokalnych watażków z PiS a biznesowo to gniot, doprowadzają to do bankructwa, pompują 800mln złotych na ratowanie, żeby kolejne 800mln odnotować strat. A to już idzie w miliardy. Sprawiedliwie rzecz ujmując lotnisko Gdynia (dawno zamiecione), Olsztyn (walczy o byt), Radom (jedna wielka katastrofa) w jednym stoją rzędzie. Skarbonek za publiczną kasę. Lublin też w plecy 50mln. Rzeszów ciągnie zysk wynikami z cargo i wojną. Tylko to ich trzyma przy życiu.