UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W studzience ściekowej mają zorganizować debatę, żeby był klimat. Tak na logikę jak ktoś wybiera wódę to chyba szczęśliwy jest.
W studzience ściekowej mają zorganizować debatę, żeby był klimat. Tak na logikę jak ktoś wybiera wódę to chyba szczęśliwy jest.