UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba jeszcze wyremontowac parking przy STOCZNIOWEJ parkowanie tam uszkadza przod lub tyl samochodu bo kąt miedzy krawężnikiem a brukiem jest niewłaściwy. A przypominam że parking w tym miejscu PLATNY. A przecież, wystarczy /z braku pieniędzy/ ustawić odboje gumowe przed krawężnikiem.