UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba jeszcze wyremontowac parking przy STOCZNIOWEJ parkowanie tam uszkadza przod lub tyl samochodu bo kąt miedzy krawężnikiem a brukiem jest niewłaściwy. A przypominam że parking w tym miejscu PLATNY. A przecież, wystarczy /z braku pieniędzy/ ustawić odboje gumowe przed krawężnikiem.