Wybrany wątek opinii
Policjant z nagrania miał rację, puściły człowiekowi nerwy i nie ma się co dziwić, ale zachowanie elbląską ej policji to inna sprawa prostactwo brak kultury arogancja brak poszanowania obywateli gburstwo brak znajomości przepisów ruchu drogowego (drogówka) nie rubstwo i chanbienie munduru Polskiego
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
wróć do szkoły i naucz się ortografii.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Jaka by nie była moja ortografia to i tak policjant nie umiał wypisać mandatu, i nie zmienia to faktu że elbląska policja to dno. A jak o szkołę chodzi to tobie radzę to samo.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2