UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjant z nagrania miał rację, puściły człowiekowi nerwy i nie ma się co dziwić, ale zachowanie elbląską ej policji to inna sprawa prostactwo brak kultury arogancja brak poszanowania obywateli gburstwo brak znajomości przepisów ruchu drogowego (drogówka) nie rubstwo i chanbienie munduru Polskiego