UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka by nie była moja ortografia to i tak policjant nie umiał wypisać mandatu, i nie zmienia to faktu że elbląska policja to dno. A jak o szkołę chodzi to tobie radzę to samo.


Anuluj