UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka by nie była moja ortografia to i tak policjant nie umiał wypisać mandatu, i nie zmienia to faktu że elbląska policja to dno. A jak o szkołę chodzi to tobie radzę to samo.
Jaka by nie była moja ortografia to i tak policjant nie umiał wypisać mandatu, i nie zmienia to faktu że elbląska policja to dno. A jak o szkołę chodzi to tobie radzę to samo.