UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Policjant z nagrania miał rację, puściły człowiekowi nerwy i nie ma się co dziwić, ale zachowanie elbląską ej policji to inna sprawa prostactwo brak kultury arogancja brak poszanowania obywateli gburstwo brak znajomości przepisów ruchu drogowego (drogówka) nie rubstwo i chanbienie munduru Polskiego