UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no to ja czekam aż nasze władze z nissanem na czele odkryją karty i pokażą ilu to inwestorów zewnętrznych przyciągneli do miasta w ciągu ostatnich 2 lat. Czekam tez na ich pomysły aby takowych zachęcić do inwestowania w mieście.

rumcajs

Anuluj