UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no to ja czekam aż nasze władze z nissanem na czele odkryją karty i pokażą ilu to inwestorów zewnętrznych przyciągneli do miasta w ciągu ostatnich 2 lat. Czekam tez na ich pomysły aby takowych zachęcić do inwestowania w mieście.
rumcajs