Wybrany wątek opinii

To pewnie jakiś pionek neo sędzia bo nie widzę tu normalnego sędziego.5 miesięcy żal.....5 lat to minimum. Usiłowanie zabójstwa 5 miesięcy
(2026.02.06)
No i teraz "neo" komentatorzy się produkują choć nie mają o tym pojęcia. No żal.
(2026.02.06)
Nie ma neosędzów. Tylko oszołomy tak piszą czy mówią. Rzeczywiście wyrok to skandal. Starsza pani dostała 6 miesięcy, bo ośmieliła się krytykować świętego Jerzego.
(2026.02.06)
I tutaj jesteś w błędzie. Kiedy politycy PiS wykonują swoje obowiązki jako Adwokat odwołują się NEOsędziów. Bo wygodne to jest dla klientów, których reprezentują. Kiedy w Sądzie interes klienta wymaga tego - nagle neosędziowie istnieją, orzeczenia TSUE i ETPC są ważne, a Unia Europejska wcale nie jest taka zła. Paweł Jabloński nazywa się ta chorągiewka. Potem siada w studiu telewizyjnych i krzyczy neosędziów nie ma. To wybierz swoją wersję.
(2026.02.06)
Powrót do komentarzy