UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma neosędzów. Tylko oszołomy tak piszą czy mówią. Rzeczywiście wyrok to skandal. Starsza pani dostała 6 miesięcy, bo ośmieliła się krytykować świętego Jerzego.
Nie ma neosędzów. Tylko oszołomy tak piszą czy mówią. Rzeczywiście wyrok to skandal. Starsza pani dostała 6 miesięcy, bo ośmieliła się krytykować świętego Jerzego.