UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tutaj jesteś w błędzie. Kiedy politycy PiS wykonują swoje obowiązki jako Adwokat odwołują się NEOsędziów. Bo wygodne to jest dla klientów, których reprezentują. Kiedy w Sądzie interes klienta wymaga tego - nagle neosędziowie istnieją, orzeczenia TSUE i ETPC są ważne, a Unia Europejska wcale nie jest taka zła. Paweł Jabloński nazywa się ta chorągiewka. Potem siada w studiu telewizyjnych i krzyczy neosędziów nie ma. To wybierz swoją wersję.