UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tutaj jesteś w błędzie. Kiedy politycy PiS wykonują swoje obowiązki jako Adwokat odwołują się NEOsędziów. Bo wygodne to jest dla klientów, których reprezentują. Kiedy w Sądzie interes klienta wymaga tego - nagle neosędziowie istnieją, orzeczenia TSUE i ETPC są ważne, a Unia Europejska wcale nie jest taka zła. Paweł Jabloński nazywa się ta chorągiewka. Potem siada w studiu telewizyjnych i krzyczy neosędziów nie ma. To wybierz swoją wersję.