Wybrany wątek opinii
To najlepiej zrobi urząd miasta. Ma pracowników promocji miasta, to ich część pracy również.
Do moderacji
Odpowiedz
20
0
@Matteoo777 - Promocja a turystyka to dwie różne rzeczy. Pani starsza inspektor d/s turystyki nie zna żadnego języka obcego. Wykształcenia w zakresie turystyki również nie ma. Ludzie z przypadku.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Wykonywałam pracę specjalisty d/s turystyki i mówię w 2 językach obcych angielskim i włoskim. Jeżeli był Pan w IT to zapewne mieliśmy okazję rozmawiać. Bardzo krzywdząca jest Pana opinia, gdyż oddałam serce tej pracy, bardzo ją lubiłam. Teraz jestem bezrobotna już drugi miesiąc... trzeba by też spojrzeć po ludzku na to co się pisze
Do moderacji
Odpowiedz
23
1
@pracownica - Laska to nie było o tobie tylko o pani inspektor z UM.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
@pracownica - To teraz wynika z tej całej afery, że najbardziej poszkodowana będzie Pani, bo gdyby PTTK wygrał od razu to nadal Pani by tam pracowała. Gdzie sprawiedliwość i zadośćuczynienie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Matteoo777 - To po co w ogóle był ten konkurs? W oświadczeniu czytamy że dzięki prowadzeniu informacji turystycznej przez urząd miasta będzie lepsze wykorzystanie potencjału miasta. To nie można było do takich wniosków dojść wcześniej i nie rozpisywać konkursu? Mam też nadzieję, że wyjdzie to taniej i miasto zaoszczędzi na tym sporą kwotę
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Z komentarzy wyczytałem, że konkurs był ustawiony pod grupę wodną. Faktycznie UM jest tak przerośnięty, że powinien się zredukować i przeorganizować. „Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść”
Do moderacji
Odpowiedz
8
1