UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Matteoo777 - To po co w ogóle był ten konkurs? W oświadczeniu czytamy że dzięki prowadzeniu informacji turystycznej przez urząd miasta będzie lepsze wykorzystanie potencjału miasta. To nie można było do takich wniosków dojść wcześniej i nie rozpisywać konkursu? Mam też nadzieję, że wyjdzie to taniej i miasto zaoszczędzi na tym sporą kwotę