UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wykonywałam pracę specjalisty d/s turystyki i mówię w 2 językach obcych angielskim i włoskim. Jeżeli był Pan w IT to zapewne mieliśmy okazję rozmawiać. Bardzo krzywdząca jest Pana opinia, gdyż oddałam serce tej pracy, bardzo ją lubiłam. Teraz jestem bezrobotna już drugi miesiąc... trzeba by też spojrzeć po ludzku na to co się pisze

pracownica

Anuluj