UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pracownica - To teraz wynika z tej całej afery, że najbardziej poszkodowana będzie Pani, bo gdyby PTTK wygrał od razu to nadal Pani by tam pracowała. Gdzie sprawiedliwość i zadośćuczynienie.
Znak
@pracownica - To teraz wynika z tej całej afery, że najbardziej poszkodowana będzie Pani, bo gdyby PTTK wygrał od razu to nadal Pani by tam pracowała. Gdzie sprawiedliwość i zadośćuczynienie.
Znak