UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pracownica - To teraz wynika z tej całej afery, że najbardziej poszkodowana będzie Pani, bo gdyby PTTK wygrał od razu to nadal Pani by tam pracowała. Gdzie sprawiedliwość i zadośćuczynienie.

Znak

Anuluj