Wybrany wątek opinii

Brawo PTTK słuszna decyzja!
(2026.02.05)
I za co te brawa? Jako organizacja turystyczna powinna służyć przykładem i prowadzić IT bez względu przyznanego wsparcia finansowego ze strony UM. A tak na marginesie to z czego "żyje" PTTK Odział w Elblągu?
okkj (2026.02.05)
@okkj - Służyć przykładem? I pracować za darmo ? Ty myślisz, że ze sprzedaży pocztówek i magnesów w Elblągu można przeżyć ?
(2026.02.05)
@okkj - już Ci wyjaśniam PTTK utrzymuje się ze: - składek płaconych przez członków, - z dotacji (Państwowych, Samorządowych, Europejskich), - z organizacji wycieczek obozów itp. - z usług przewodników pilotów po regionie, - z prowadzonych szkoleń - z opłat na noclegi jedzenie etc. (w Elblągu zarzadza obiektem Galeona, - z wykonywania oznakowania szlaków turtystycznych, - ze zleceń na opracowywanie map szlaków, - no i możesz przekazać 1,5% podatku. - oraz z pozyskiwania sponsorów.
okoniowaty (2026.02.05)
@okkj - Maszty im w głowie zapewne
Inc (2026.02.05)
@okoniowaty - A kasa z masztu na schronisko ?
Inc (2026.02.05)
Powrót do komentarzy