UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okkj - Służyć przykładem? I pracować za darmo ? Ty myślisz, że ze sprzedaży pocztówek i magnesów w Elblągu można przeżyć ?
@okkj - Służyć przykładem? I pracować za darmo ? Ty myślisz, że ze sprzedaży pocztówek i magnesów w Elblągu można przeżyć ?