UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okkj - Służyć przykładem? I pracować za darmo ? Ty myślisz, że ze sprzedaży pocztówek i magnesów w Elblągu można przeżyć ?


Anuluj