UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I za co te brawa? Jako organizacja turystyczna powinna służyć przykładem i prowadzić IT bez względu przyznanego wsparcia finansowego ze strony UM. A tak na marginesie to z czego "żyje" PTTK Odział w Elblągu?

okkj