UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I za co te brawa? Jako organizacja turystyczna powinna służyć przykładem i prowadzić IT bez względu przyznanego wsparcia finansowego ze strony UM. A tak na marginesie to z czego "żyje" PTTK Odział w Elblągu?
okkj