UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I za co te brawa? Jako organizacja turystyczna powinna służyć przykładem i prowadzić IT bez względu przyznanego wsparcia finansowego ze strony UM. A tak na marginesie to z czego "żyje" PTTK Odział w Elblągu?

okkj

Anuluj