Wybrany wątek opinii

nic nie potrafią zrobić dobrze w UM, kiedy dymisje wice ??, takie rzeczy, niesłychane
Jarosława (2026.02.05)
@Jarosława - No twoi to potrafili. Wyprać prawie 100mld. Kraść, oszukiwać, mataczyć. Po prostu jak stonka
Dzielniatak (2026.02.05)
@Jarosława - Doprecyzuj nic? Moim zdaniem Elbląg nigdy się tak szybko nie rozwijał i promował, a już na pewno nie miał tak dobrego Prezydenta jak obecnie. Niech sami z UM się wezmą za IT i będzie po sprawie.
(2026.02.05)
@Jarosława - Czyli były etatowe przerosty w UM, skoro dadzą radę prowadzić informację turystyczną własnymi siłami. A przecież to mieszkańcy płacą podatki na pensje urzędników. To jak to jest z tym zatrudnianiem? Czy nie jest ich aby zbyt wiele w każdym departamencie?
(2026.02.05)
A urzędnicy to niby nie płacą podatków ???
(2026.02.05)
Tylko kradną.
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy