UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jarosława - Czyli były etatowe przerosty w UM, skoro dadzą radę prowadzić informację turystyczną własnymi siłami. A przecież to mieszkańcy płacą podatki na pensje urzędników. To jak to jest z tym zatrudnianiem? Czy nie jest ich aby zbyt wiele w każdym departamencie?