UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jarosława - Czyli były etatowe przerosty w UM, skoro dadzą radę prowadzić informację turystyczną własnymi siłami. A przecież to mieszkańcy płacą podatki na pensje urzędników. To jak to jest z tym zatrudnianiem? Czy nie jest ich aby zbyt wiele w każdym departamencie?


Anuluj