UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jarosława - Czyli były etatowe przerosty w UM, skoro dadzą radę prowadzić informację turystyczną własnymi siłami. A przecież to mieszkańcy płacą podatki na pensje urzędników. To jak to jest z tym zatrudnianiem? Czy nie jest ich aby zbyt wiele w każdym departamencie?