UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jarosława - Doprecyzuj nic? Moim zdaniem Elbląg nigdy się tak szybko nie rozwijał i promował, a już na pewno nie miał tak dobrego Prezydenta jak obecnie. Niech sami z UM się wezmą za IT i będzie po sprawie.
@Jarosława - Doprecyzuj nic? Moim zdaniem Elbląg nigdy się tak szybko nie rozwijał i promował, a już na pewno nie miał tak dobrego Prezydenta jak obecnie. Niech sami z UM się wezmą za IT i będzie po sprawie.