UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jarosława - Doprecyzuj nic? Moim zdaniem Elbląg nigdy się tak szybko nie rozwijał i promował, a już na pewno nie miał tak dobrego Prezydenta jak obecnie. Niech sami z UM się wezmą za IT i będzie po sprawie.


Anuluj