Wybrany wątek opinii
nie martwcie się! Ważne, że mamy nowe chodniki, łwaeczki, pomniki i place zabaw, to sukces miasta :) na pewno bedzie lepiej się zyło :) gospdoarka zwija się!
Do moderacji
Odpowiedz
105
24
Warto trzymać się faktów. Miasto nie jest właścicielem hal ani dźwigów, z których korzysta MAAG Gear - to prywatny majątek, którego samorząd nie może modernizować za publiczne pieniądze. Sama spółka jasno mówi o międzynarodowej konsolidacji produkcji i strategicznej decyzji biznesowej, a nie o „ucieczce” z Elbląga z winy prezydenta. Firma działała tu ponad 20 lat przy tych samych uwarunkowaniach portowych. Szukanie dziś jednego winnego to polityczne uproszczenie, które nie pomoże ani pracownikom, ani miastu
Do moderacji
Odpowiedz
20
6