UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie martwcie się! Ważne, że mamy nowe chodniki, łwaeczki, pomniki i place zabaw, to sukces miasta :) na pewno bedzie lepiej się zyło :) gospdoarka zwija się!


Anuluj