UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie martwcie się! Ważne, że mamy nowe chodniki, łwaeczki, pomniki i place zabaw, to sukces miasta :) na pewno bedzie lepiej się zyło :) gospdoarka zwija się!
nie martwcie się! Ważne, że mamy nowe chodniki, łwaeczki, pomniki i place zabaw, to sukces miasta :) na pewno bedzie lepiej się zyło :) gospdoarka zwija się!